poniedziałek, 9 listopada 2015

Fotorelacja z wypadu w góry.Środek tygodnia, więc co by tu zrobić, żeby oderwać się trochę od szarej rzeczywistości?
Może by gdzieś pojechać? O tak!
Tak, więc wybraliśmy się z Zoną pod koniec października na dwa dni do znajomych. Pojechaliśmy do małej miejscowości - Naprawa. Około 12 km od Rabki Zdrój. W samej Rabce nie byliśmy - może następnym razem, kto wie. Celem naszej wyprawy były głównie odwiedziny u znajomych, ale będąc w takim miejscu, jeszcze z takim wilkiem - spacer to obowiązek! Na spacerze towarzyszyła nam Alicja ze swoją mamą :) Mamy to szczęście, że Zona uwielbia dzieci.
Poszliśmy na spacer i można było się zatracić - Przestrzeń... Cisza... Wolność...Daleko od miejskiego gwaru... Idealne miejsce na odpoczynek.
Szczerze zazdroszczę wszystkim, którzy mają takie łąki codziennie do swojej dyspozycji. 
Przyznam, że nie umiałam się powstrzymać od robienia zdjęć. Zona starała się dzielnie pozować, chociaż nie zawsze jest to łatwe w jej przypadku.
Nie będę się za dużo rozpisywać, gdyż wydaje mi się to zbędne. Zostawiam Was i siebie ze zdjęciami. W końcu zawsze to łatwiej mieć je gdzieś w jednym miejscu - "pod ręką" i móc do nich wracać w dowolnej chwili.Pozdrawiamy i do następnego!

4 komentarze:

 1. Ten stempelek na zdjęciach wygląda jak by to była pocztówka z wycieczki :)
  Fajnie. CIekawy wpis.

  Pozdrawiam
  www.szkola-doberman.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetna fotorelacja. Widać, że Zona dobrze czuje się na łonie przyrody :)

  Pozdrawiam
  bialymaltan.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :) Faktycznie, Zona bardzo dobrze czuje się na takiej przestrzeni, ale zapewne wiele psiaków by czuło się równie dobrze :) Polecam takie wypady każdemu :)
   Pozdrawiam :)

   Usuń